KIM JESTEŚMY

Jesteśmy profesjonalnym, dynamicznym zespołem, dla którego administrowanie i zarządzanie nieruchomościami jest pasją. W swoich działaniach kierujemy się zawodową etyką i dobrem Klientów.

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze nieruchomości w tym wspólnot mieszkaniowych, osiedli domów jednorodzinnych, nieruchomości prywatnych oraz inwestycji deweloperskich.

 

Dążymy do tego, by administrowane i zarządzane przez nas nieruchomości były bezpiecznym i przyjaznym domem dla swoich Właścicieli.
Dbamy również o to by powierzone nam nieruchomości dzięki przemyślanym inwestycjom odwdzięczały się swoim Właścicielom stabilnie rosnąca wartością.

 

Wiemy jak istotna jest bezpośrednia relacja Mieszkaniec – Administrator.
Dlatego zapewniamy stały kontakt osób odpowiedzialnych za nieruchomość z jej Mieszkańcami, realizowany poprzez częste przeglądy i obecność na Państwa nieruchomości – również w ramach stałych dyżurów. Nie liczymy czasu spędzonego na nieruchomości – jesteśmy obecni zawsze, gdy jest to potrzebne.

 

Doradzamy w zakresie bieżącego administrowania i zarządzania nieruchomościami oraz wyboru najkorzystniejszych rozwiązań technicznych. Prowadzona przez nas księgowość jest przejrzysta – dbamy o finanse Wspólnoty jak i poszczególnych Właścicieli. Optymalizujemy zaliczki i sporządzamy wieloletnie plany zarządzania. Prowadzimy bieżącą analizę kosztów – również tych związanych ze zużyciem mediów i wdrażamy rozwiązania mające na celu oszczędności i działania proekologiczne.

 

W naszej pracy przede wszystkim słuchamy i uwzględniamy potrzeby naszych Klientów – niesiemy pomoc, służymy radą, poszukujemy najlepszych rozwiązań.

 

Cechuje nas indywidualne podejście do każdego Mieszkańca administrowanych i zarządzanych przez nas nieruchomości. Zawsze staramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie zaistniałego problemu, zamiast realizować standardowy, sztampowych sposób działania.
Możemy zagwarantować Państwu najbardziej kompleksową i rzetelną obsługę w zakresie zarządzania nieruchomościami wspomaganą nowoczesnymi systemami informatycznymi, umożliwiającymi dostęp online 24h/7 do zasobów Wspólnoty.